Duyuru / Announcement
English translation is below.

Herkese merhaba, Geçen hafta Futbol Robot takımımız Tallin, Estonya’daki ROBOTEX16 Robot Yarışmasına katıldı.
Öncelikle, Doğu Akdeniz Üniversitesini temsil etmekten onur duyuyoruz. Bize destek olan ve projemiz için elinden geleni yapan, yardımcı olan başta Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Osam, Rektör Yardımcılarımızdan Prof.Dr. Huseyin Ozkaramanli ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanımız Prof.Dr. Hasan Demirel hocamıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca üzerimizde emeği geçen tüm üniversite hocalarımıza ve teknisyenlerimize teşekkür ediyoruz. Sizlerin destekleri ile daha iyi işler başarmak için daha çok çalışacağız.
Bu bizim için büyük bir başlangıctır. Daha büyük başarılar yakalamak için daha fazla çalışmalıyız. Burada öğrenmiş olduğumuz deneyimlerimiz sayesinde daha iyi bir takım yaratmak için beraber çalışmalıyız. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimize katılabilirsin.
http://robotics.emu.edu.tr
Daha fazla proje ve haber için bizi takip edin.
———————————————————————-
Hello everyone, Last weekend our soccer robots team participated the ROBOTEX16 Robot Competition in TTU – Tallin, Estoina.

Firstly, It has been our honor to represent our university and especially the our Rector Prof.Dr.Necdet OSAM, Vice Rector Prof.Dr.Huseyin OZKARAMANLI and the our Head of Electrical and Electronics Enginerring department Prof.Dr. Hasan DEMİREL, we would like to thank all our university instractor and technicians who supported us and helped us in all matters.

This is the beginning for us. We must work harder to catch bigger successes. We need to experience what we learn here and we should work together to create a better team by our experiencing. You can visit our website and you can join our team.
http://robotics.emu.edu.tr
Please follow us for more projects and news.